SCADA PROGRAMOZÓ

Számítunk szakértelmedre

  • PLC, illetve SCADA szoftverfejlesztésben és ipari környezetben történő beüzemelésében;
  • Projektfeladatok önálló szakmai képviseletében.

Te vagy az ideális jelöltünk, amennyiben

  • Felsőfokú szakirányú vagy más releváns végzettséggel rendelkezel;
  • Rendelkezel PLC ismeretekkel (Allen Bradley és Siemens) és SCADA rendszerek ismeretével;
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van, német előny;
  • Önállóság, megoldáskeresés és rugalmasság jellemez.

Neked miért éri meg minket választani?

  • Nálunk biztos, hosszú távú munkahelyed lesz.
  • Lehetőséged nyílik izgalmas, innovatív projektekben tapasztalatot szerezni.
  • Fiatalos és összetartó csapat vagyunk.
  • Szakmai és vezetői pályamodellel támogatjuk karrier céljaidat.
  • Nyelvi és szakmai képzési lehetőségekkel támogatjuk a fejlődésed.
  • Saját Sport Egyesülettel támogatjuk az egészésges életmódot.
  • HomeOffice lehetőséget is biztosítunk.
  • Testreszabott juttatási csomagokat kínálunk.

Jelentkezz szakmai önéletrajzoddal az allas@evopro.hu címen!

Please, send your Hungarian and English/German language resume with a picture and a completed profile form.